صفر تا صد مقاله نویسی isi | نوشتن مقاله isi انگلیسی | تهیه مقاله isi

بسیاری از دانشجویان گرامی بنا بر نیازهای مختلف خود که قبلا اشاره شد (هدف نوشتن مقاله) باید با مقاله نویسی ISI آشنایی کامل را داشته باشند، چرا؟ چون اگر مقاله isi داشته باشند، امتیازات بسیاری را کسب خواهند نمود. حال خیلی از دانشجویان و استادان با آموزش مقاله نویسی isi، نوشتن مقاله isi، تهیه مقاله isi، نگارش مقاله isi، تالیف مقاله isi، انجام مقاله isi آشنایی ندارند. در اینجا به طور کامل به طریقه مقاله نویسی isi، نحوه نوشتن مقاله علمی isi و مراحل تهیه مقاله  isiاشاره خواهیم کرد. گاهی اوقات شما فرصت آموزش کامل مقاله نویسی isi را ندارید. بنابراین مجبور هستید مراحل مختلف مقاله خود را به موسسه مقاله نویسی isi بسپارید. در اینجا با هزینه نوشتن یک مقاله isi و نحوه سفارش نوشتن مقاله isi آشنا خواهید شد. پس با موسسه سفیر همراه باشد.

اموزش مقاله نویسی isi از صفر تا صد

در این کارگاه مقاله نویسی isi به صورت کامل با گام های نوشتن مقاله isi آشنا می شوید. در این مقاله یاد خواهید گرفت که طی چندین مرحله کلیه قواعد مقاله نویسی isi را رعایت کنید. نوشتن مقاله آی اس آی طبق راهنمای مقاله نویسی isi به شما در مراحل اخذ پذیرش و چاپ مقاله آی اس آی کمک خواهد نمود. بدین منظور شما می توانید از کلاس مقاله نویسی isi، کتاب مقاله نویسی isi، پکیج های آموزش کامل مقاله نویسی isi و کتاب آموزش مقاله نویسی isi استفاده نمایید. در این راستا تمامی کارشناسان موسسه سفیر به صورت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما فرهیختگان می باشند.

 مراحل مقاله نویسی isi (در 8 گام)

8 گام نوشتن مقاله ISI

8 گام نوشتن مقاله ISI

در اینجا تمامی شرایط مقاله نویسی در isi را توضیح خواهیم داد. حالا تمامی مراحل مقاله نویسی isi را با ما پیش بروید. بهتر است تمامی این مراحل را بروی یک مثال واقعی انجام دهید.

  1. هدف از تهیه مقاله isi چیست
  2. موضوع بروز و قابل چاپ در سطح بین الملی را انتخاب کنید
  3. قواعد و اصول مقاله نویسی isi کدامند
  4. چارچوب تهیه مقاله isi چگونه است
  5. برنامه زمانی تالیف isi مشخصی باشد
  6. چکیده برای مقاله isi تهیه کنیم
  7. مجله ای معتبر و متناسب با موضوع مقاله انتخاب کنیم
  8. ترجمه فارسی به انگلیسی در حد نیتیو از مقاله تهیه کنیم

برای نوشتن مقاله isi از کجا شروع کنیم؟

اکثر مواقع این سوال برای شما پیش خواهد آمد که “برای نوشتن مقاله isi چه باید کرد؟” نوشتن مقاله isi تضمینی به عوامل مختلفی بستگی دارد. در قسمت زیر به 8 مرحله چگونگی نوشتن مقاله isi اشاره خواهیم کرد. حین نوشتن مقاله در isi باید قواعد بسیاری را رعایت کنید. اگر در نوشتن و چاپ مقاله isi مراحل زیر را یک به یک پیش روید با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد.

گام اول: هدف از تهیه مقاله isi چیست؟

اولین گام از مراحل طرز نوشتن مقاله isi این است که باید هدف از انجام مقاله isi را مشخص کنید؟ در مقاله ای به طور کامل تمامی اهداف دانشچویان و اساتید از تهیه و تالیف مقاله آی اس آی را شرح داده ایم (مزایا نوشتن مقاله)

گام دوم: موضوع بروز و قابل چاپ در سطح بین الملی را انتخاب کنید.

موضوع بروز و قابل چاپ دومین مرحله از نحوه تهیه مقاله  isiمی باشد. شرایط نوشتن مقاله isi گاهی ایجاب می کند که شما موضوعی ناب انتخاب کنید. جهت تهیه و چاپ مقاله isi شما باید مبادرت به انتخاب موضوعی کنید که شایستگی و قابلیت چاپ مقاله در ژورنال های معتبر را داشته باشد. موضوع باید قابل تعمیم در سطوح مختلف بین الملل باشد.

بنابراین بایستی عنوانی مناسب با تحولات روز برگزینیم. عنوان مقاله یکی از مهم ترین ابزار جذب مخاطب می باشد. عنوان مقاله اساسا بایستی مختصر و از اصطلاحات کلیدی انتخاب گردد.

گام سوم: اصول مقاله نویسی isi کدامند؟

اصول مقاله نویسی isi سومین گام از شیوه مقاله نویسی isi  می باشد. شما باید قوانین نوشتن مقاله isi که توسط مجلات معتبر تعریف شده است پیروی کنید. در این مرحل باید با قواعد مقاله نویسی isi آشنایی داشته باشید. مقاله های علمی پژوهشی از سه  قسمت ابتدایی، بدنه و پایانی شکل گرفته است.

گام چهارم: روش تهیه مقاله isi چیست؟

چهارمین گام از مراحل طریقه نوشتن مقاله isi را شرح خواهیم داد. روش مقاله نویسی isi یکی از مهمترین مراحل تهیه مقاله می باشد که در اصل طریقه مقاله نویسی isi می باشد. بنابراین روش تهیه مقاله isi را باید ابتدا زیر ظر اساتید یاد بگیرید. سپس اقدام به نوشتن مقاله ISI نمایید.

گام پنجم: چارچوب تهیه مقاله isi چگونه است

گام پنجم از روش نوشتن مقاله isi مشخص کردن چارچوب مقاله خواهد بود. همچنین رعایت چارچوب نوشتاری، نوع صفحه بندی و تایپ عبارات با اصول صحیح از نکات اولیه مقاله نویسی به حساب می آید که هر شخصی باید رعایت نماید.

مقاله ای که شما تهیه می کنید باید بر اساس فرمت مقاله نویسی isi مجلات باشد. یعنی هر مقاله ای دارای قالب نوشتن مقاله isi می باشد که فقط مخصوص همان مجله می باشد. حال اگر فرمت نوشتن مقاله isi را راعایت کنید احتمال پذیرش و چاپ مقاله isi شما بیشتر خواهد بود. بدین منظور جهت مشاوره نوشتن مقاله isi شما می توانید با کارشناسان خبره ما مشورت نمایید

گام ششم: برنامه زمانی تالیف isi مشخصی باشد

در ششمین مرحله از طرز تهیه مقاله isi این سوال مطرح می شود که نوشتن مقاله isi چقدر زمان میبرد؟ بهتر است قبل از اقدام به نوشتن مقاله isi مدت زمان نوشتن مقاله isi را در نظر بگیرید. چون تحقیق و پژوهش امری زمان بر بوده و ممکن است مدت ها طول بکشد.

گام هفتم: برای چاپ مجله ای معتبر و متناسب با موضوع مقاله انتخاب کنیم

گام هفتم نحوه نوشتن مقاله در isi انتخاب یک مجله معتبر برای نشر و اخذ پذیرش و چاپ می باشد. بهتر است برای انتخاب مجله زمان بیشتری بگذارید. چون مجله باید از نظر محتوایی کاملا مرتبط با موضوع شما باشد.

گام هشتم: ترجمه فارسی به انگلیسی در حد نیتیو از مقاله تهیه کنیم

چنانچه مقاله isi را تا به اینجا به درستی تدوین کرده باشید؛ شما باید مقاله را به صورت نیتیو و با کیفیت بسیار بالایی ترجمه نمایید. اگر این مرحله را به خوبی انجام ندهید مقاله شما ریجکت خواهد شد.

هزینه نوشتن یک مقاله isi

هزینه تهیه مقاله isi در موسسه علمی پژوهشی سفیر نسبت به سایر موسسات نوشتن مقاله ISI قابل مقایسه می باشد. فقط کافیست قیمت ها را با هم مقایسه نمایید. در موسسه سفیر مقالات توسط کارشناس همان رشته تالیف می شود. همچنین مقاله شما تا پایان مراحل پذیرش و چاپ مقاله از ویرایش رایگان برخوردار می باشد. تمامی مراحل نوشتن مقاله آی اس آی زیر نظر شما انجام می شود. بر اساس کامنت های شما و اساتیدتان ویرایش می شود.

نوشتن مقاله isi هزینه های مختلفی دارد. البته تفاوت قیمت بسیار نیست. با توجه به زبان مقاله، که فارسی یا انگلیسی نگاشته شود تفاوت جزئی در قیمت نوشتن یک مقاله isi وجود دارد.

نتیجه گیری

در پایان، این مقاله حول محور چگونگی مقاله نویسی isi و صفر تا صد نوشتن مقاله isi به فواید نوشتن مقاله isi اشاره کرد. شما می توانید جهت استعلام هزینه ی نوشتن مقاله ی isi با کارشناسان موسسه علمی پژوهشی سفیر تماس بگیرید. مولفین موسسه سفیر در کلیه خدمات مقاله نویسی isi، نوشتن مقاله isi، تهیه مقاله isi، نگارش مقاله isi، تالیف مقاله isi، انجام مقاله isi شما را یاری می رسانند.

امروزه موسسات بسیاری در زمینه انجام مقاله آی اس آی فعالیت دارند. بهتر است قبل از انتخاب سایت مقاله نویسی isi با کارشناسان آن مجموعه مشورت نمایید. هزینه نوشتن مقاله isi و مراحل تهیه مقاله را در تمامی آنها (موسسه نوشتن مقاله isi) با هم مقایسه کنید. سپس تصمیم به ثبت سفارش نوشتن مقاله isi نمایید. قطعا موسسه علمی پژوهشی سفیر بهترین هزینه و مراحلی تضمینی را به شما پیشنهاد خواهد کرد. یکی از فاکتورها متمایز موسسه سفیر نحوه نوشتن مقاله isi به انگلیسی می باشد. در این خصوص با ما ارتباط داشته باشید.

فهرست