تبدیل پایان نامه به مقاله آی اس آی

تبدیل پایان نامه به مقاله آی اس آی  همان استخراج مقاله از پایان نامه می باشد و در مراحل مختلفی انجام می پذیرد. در اینجا قرار است صفر تا صد مقاله نویسی از پایان نامه را برای شما توضیح دهیم. شما دو راه دارید. یا باید به موسسات اطمینان کنید و رساله خود را در اختیار آنها قرار دهید. یا اینکه خودتان مشغول به تهیه مقاله از پایان نامه شوید. در این مرحله شما می توانید قوانین حفظ محرمانگی آثار خود را در سایت رسمی موسسه علمی پژوهشی سفیر مطالعه نمایید. با این قوانین شما در شرایط خوبی قرار خواهید گرفت و از تجارب متخصصین و کارشناسان ما بهرمند خواهید شد. توجه نمایید که ما رساله شما را در اختیار کارشناسان مجرب و هم رشته شما قرار می دهیم تا رساله شما را تبدیل به مقاله با کیفیتی نمایند.

نحوه تبدیل پایان نامه به مقاله آی اس آی

تبدیل پایان نامه به مقاله آی اس آی یکی از مسائلی می باشد که همه دانشجویان با آن مواجه هستند. هزینه تبدیل پایان نامه به مقاله گاهی اوقات برای دانشجویان بسیار زیاد می باشد و آنها تصمیم می گیرند که خود به استخراج مقاله از پایان نامه بپردازند. در اینجا به شما یاد می دهیم تا در ظرف کمتر از چند ساعت پایان نامه خود را به مقاله قابل چاپ در مجلات معتبر آی اس آی یا جی سی آر و یا اسکوپوس تبدیل نمایید. بنابراین تهیه مقاله از پایان نامه را فقط می توانید در چند مرحله انجام دهید. اگر هزینه تهیه مقاله از پایان نامه برای شما سرسام آمور می باشد با ما همراه باشید.

تهیه مقاله از پایان نامه در 8 مرحله

به طور خلاصه در اینجا به شما نشان خواهیم داد که طی 8 مرحله  مقاله با کیفیتی از رساله خود استخراج نمایید.

هر مقاله دارای قسمت های اصلی زیر می باشد:

  1. عنوان
  2. چکیده
  3. مقدمه
  4. پیشینه یا ادبیات تحقیق
  5. روش شناسی
  6. نتایج
  7. بحث و نتیجه گیری
  8. منابع

خب کمی دقت کنید اکثر قسمت های مقاله در پایان نامه شما وجود دارد. شما فقط با کمی دقت باید قسمت ها و توضیحات اضافی را حذف نمایید. پایان نامه همانند یک درخت تنومند و پر شاخ و برگ می باشد و مقاله نیز تنه آن درخت می باشد. شما کافیست تنه را حفظ کنید و شاخ و برگ اضافی را هرس نمایید.

تبدیل پایان نامه به مقاله در رشته های مختلف

در قسمت بالا یاد گرفتیم که پایان نامه همان مقاله می باشد اما با توضیحات اضافی. شما در 8 مرحله رساله یا پایان نامه خود را به مقاله تبدیل کردید. حالا باید به تفاوت هایی توجه نمایید که در رشته های مختلف به چشم می خورد. شاید تا کنون مقالاتی را دیده باشید که دارای قسمت مقدمه هستند و فاقد بخش پیشینه تحقیق می باشند. در اصل تفاوت نحوه استخراج مقاله از پایان نامه در رشته های مختلف متفاوت می باشد. در رشته پزشکی پیشینه تحقیق در یک یا دو پاراگراف در آخر بخش مقدمه می آید. بنابراین قیمت استخراج مقاله از پایان نامه را از کارشناسان ما استعلام فرمایید و آنلاین سفارش دهید.

تبدیل پایان نامه به مقاله به روش موسسه سفیر

تبدیل پایان نامه به مقاله به روش موسسه سفیر یعنی اینکه شما چگونه رساله یا پایان نامه خودتان را به مقاله با کیفیتی تبدیل کنید و بتوانید هر چه سریعتر آن را در یکی از مجلات و ژورنال های معتبر و مورد تایید وزارت علوم به چاپ برسانید. خب خیلی سریع میریم سراغ اصل مطلب. شما باید ابتدا مشخص کنید که قرار است مقاله خود را در چه ژورنالی به چاپ برسانید. منظورم این است که آیا مقاله استخراج شده از پایان نامه را می خواهید در مجلات علمی پژوهشی داخلی منتشر کنید یا در مجلات علمی پژوهشی خارجی؟ آیا مقاله استخراج شده از رساله را می خواهید در مجلات معتبر JCR  و یا ISI چاپ کنید یا در ژورنال های پامبد یا اسکوپوس؟ پس مرحله اول این است که مجله یا ژورنال هدف را مشخص کنید.

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه

دستورالعمل تهیه مقاله یا قالب آماده مقاله  (Paper template)

در مرحله بعدی شما قالب آماده مقاله(Paper template)  را از مجله هدف دانلود نمایید. فایل قالب آماده مقاله در ژورنال هایی که دارای دستورالعمل خاصی برای مقاله نویسی هستند موجود می باشد. بنابراین زمانی که فایل Paper template را دانلود می کنید مسیر اصلی برای شما هموار می شود. خواهید فهمید مقاله ای که می خواهید از پایان نامه خود استخراج نمایید دارای چه بخش هایی می باشد. وقتی شما پایان نامه خود را به موسسات می سپارید تا برای شما مقاله ای تهیه نمایند بعد از آماده شدن مقاله و ترجمه، آن را در مجلات مورد نظر سابمیت می کنید. اینجاست که شما بعد از ترجمه مقاله آن را در مجله ثبت و یا سابمیت می کنید  و بلافاصله ریجکت می شوید.

نکته مهم در تبدیل پایان نامه به مقاله

در تبدیل پایان نامه به مقاله آی اس آی بهتر است شما ابتدا Paper template را از مجله هدف تهیه نمایید. و سپس منطبق بر آن مقاله را تهیه نمایید. اینگونه هزینه و وقت شما هدر نخواهد رفت.

نکته پایانی در تبدیل پایان نامه به مقاله

موسسه علمی پژوهشی سفیر با کارشناسان و متخصصین مجرب و متعهد خود افتخار ارائه خدماتی در زمینه تبدیل پایان نامه به مقاله آی اس آی را دارد. و همچنین شما را در استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد و تهیه مقاله از پایان نامه دکتری کمک می کند. بنابراین پیشنهاد ما اینست که شما تهیه مقاله از رساله را به کارشناسان ما واگذار کنید. اینگونه در هزینه و زمان خود صرفه جویی خواهید کرد. جهت مشاوره و استعلام قیمت استخراج مقاله از پایان نامه به کارشناسان ما در واتساپ پیام دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست