چاپ مقاله isi

چاپ مقاله isi یکی دیگر از خدمات موسسه علمی و پژوهشی سفیر می باشد. این خدمات برای دانشجویانی مفید می باشد که مقاله فارسی یا انگلیسی خود را تهیه و  تالیف کرده اند. ممکن است شما در حال آماده سازی و یا بروزرسانی مقاله ISI  خود زمان و حوصله کافی و تخصص لازم را نداشته باشید. بنابراین از کارشناسان ما جهت حروف چینی و صفحه آرایی مقاله استفاده نمایید. جهت چاپ مقاله isi با ایمپکت بالا، چاپ مقاله در مجلات خارجی و همچنین پیگیری مراحل چاپ مقاله isi از این خدمات استفاده نمایید.

بنابراین دیگر نگران نباشید چرا که می توانید چاپ مقاله isi تضمینی خود را با خیال راحت به ما بسپارید. جهت چاپ مقاله isi در کمترین زمان کافیست به کارشناسان خبره ما اعتماد کنید.

مؤسسه‌ی علمی پژوهشی سفیر مقاله‌ی شما را تا پذیرش نهایی و چاپ پیگیری خواهد کرد و مکاتبه‌های مرتبط با ارسال مقاله و پاسخ به داوران و ویراستاران مجله‌ ی مورد نظر شما را انجام خواهد داد.

هزینه و مدت زمان چاپ مقاله isi :

هزینه چاپ مقاله isi چقدر است؟ شاید این سوال برای همه شما مطرح شده باشد. هزینه چاپ مقاله isi در مجلات و  نشریات مختلف متفاوت می باشد. برای مثال هزینه چاپ سریع مقاله isi کمی بالاتر می باشد. هزینه چاپ مقاله در elsevier بالاتر از چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی می باشد. چاپ مقاله ایمپکت دار گرانتر از مجلات بدون ایمپکت می باشد.

نوع ژورنالISI زمان اخذ پذیرش مقاله ISI زمان چاپ مقاله ISI لیست مجلات ISI
مجلات عمومی (میان رشته ای) ۲ تا ۴ هفته ۴ تا ۶ هفته پس از اخذ پذیرش دریافت آخرین لیست مجلات عمومی ISI به همراه هزینه و زمان نهایی پذیرش و چاپ
مجلات تخصصی ۲ تا ۴ هفته ۴ تا ۶ هفته پس از اخذ پذیرش دریافت آخرین لیست مجلات تخصصی ISI به همراه هزینه و زمان نهایی پذیرش و چاپ

 نکته بسیار مهم: توجه فرمایید که مؤسسه‌ی علمی پژوهشی سفیر طی قرارداد همکاری ویژه با بسیاری از نشریات و مجلات ISI موجب شده است فرایند چاپ مقاله isi تضمینی با اطمینان بیشتر اما هزینه و زمان کمتر نسبت به سایر موسسات و شرکت ها انجام گردد.

پذیرش و چاپ مقاله isi

چاپ مقاله آی اس آی

نحوه چاپ مقاله isi

به منظور چاپ مقاله آی اس آی ابتدا شما باید مقاله خود را در مجلات مختلف ثبت نمایید. 5 مرحله سابمیت مقاله را قبلا توضیح داده ایم. بعد از پذیرش مقاله شما چاپ خواهد شد. زمان نشر مقاله شما در نامه پذیرش مشخص می شود. قبل چاپ شدن مقاله، معمولا نشریات چنیدن با تقاضای ویرایش مقاله را دارند. اگر ویرایش مقاله هوشمندانه نباشد منجر به فرایند طولانی چاپ می شود.

نحوه چاپ مقاله isi رایگان

آیا چاپ مقاله isi هزینه دارد؟ بله. اکثر مجلات isi برای چاپ مقاله شما هزینه دریافت می کنند. البته ممکن است در این میان مجلات محتوی محوری هم به چشم بخورد که هزینه ای دریافت نمی کنند. البته اکثر مجلات isi هزینه دریافت می کنند. قبلا به تفاوت مجلات پولی و رایگان اشاره کرده ایم. البته نمی شود مجلات را بر اساس هزینه چاپ قضاوت کرد. برای مثال بگوییم مجله ای که پول دریافت می کند اعتبار بیشتری دارد. معمولا خلاف واقع می باشد. اکثر مجلات محتوی محمور و معتبر رایگان هستند و هیچ گونه پولی جهت چاپ دریافت نمی کنند.

ناگفته نماند برخی دیگر از مجلات هستند که پول چاپ را از خوانندگان دریافت می کنند. به عبارت دیگر open access نیستند. یعنی شما به عنوان خواننده مقاله ابتدا باید پول مقاله را واریز نمایید سپس به شما دسترسی می دهند. بنابراین تنوع مجلات و نشریات بسیار زیاد می باشد. در این خصوص گاهی ممکن است دچار سر در گمی شوید. پیشنهاد موسسه سفیر این است که قبل از هر چیزی ابتدا با کارشناسان و متخصصان امر مشورت نمایید. کارشناسان ما شبانه روز در خدمت شما هستند. مشاوره موسسه سفیر در جهت چاپ مقاله رایگان می باشد.

چاپ فوری مقاله isi

گاهی اوقات شما زمان کافی برای چاپ مقاله را ندارید. نیاز است که فورا مقاله خود را به چاپ برسانید. در این مواقع شما باید بدنبال موسسات چاپ مقاله isi باشید. از آنها بخواهید که مقالات آماده چاپ را به شما معرفی نمایند. آنها مقالاتی دارند که پذیرش را گرفته اند و در نوبت چاپ هستند. می توانند اسم شما را به عنوان یک نویسنده به مقاله اضافه نمایند. البته مراقب باشید که در دام کلاهبرارن نیافتید. حتما از موسسه چاپ مقاله نامه پذیرش را درخواست کنید. حدالامکان از سر دبیر مجله استعلام بگیرید.

 ویژگی های مجلات پیشنهادی برای چاپ مقاله isi:

 • مجلات پیشنهادی مرتبط با موضوع و اهداف مقاله  ISI و رشته تحصیلی شما می باشند
 • مجلات پیشنهادی عمدتاً اروپایی و امریکایی می باشند
 • مجلات پیشنهادی دارای نمایه و ضرایب معتبر و قابل استناد می باشند
 • مجلات پیشنهادی دارای هزینه چاپ معقول و منصفانه یا بعضاً رایگان می باشند
 • مجلات پیشنهادی جزء نشریات معتبر و خارج از لیست سیاه وزارت علوم، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور می باشند
 • مجلات پیشنهادی دارای مدت زمان پذیرش کوتاه می باشند
 • مجلات پیشنهادی دارای مدت زمان چاپ کوتاه می باشند

 خدمات مرتبط با چاپ مقاله isi:

 1. مشاوره تخصصی در زمینه نوشتن مقاله  ISI
 2. ترجمه تخصصی مقاله  ISI
 3. ویرایش نیتیو مقاله  ISI
 4. استخراج مقاله ISI از پایان نامه
 5. بازنویسی محتوایی مقاله  ISI
 6. ویرایش ادبی، محتویی و دستوری مقاله  ISI
 7. سابمیت، ارسال و ثبت مقاله  ISI
 8. ارتقاء و به روز رسانی رفرنس های مقاله  ISI
 9. تایپ، حروف چینی و صفحه آرایی و فرمت بندی مقاله  ISI

وجه تمایز مؤسسه‌ی علمی پژوهشی سفیر با سایر موسسات

 • نگارش، تالیف و تهیه مقالات توسط کارشناسان و متخصصین همان رشته انجام می شود.
 • ترجمه و ویراستاری و بازنویسی مقالات تمامی رشته ها توسط کارشناسان متخصص و Native انجام می شود.
 • برای تمامی خدمات موسسه گزارش عدم سرقت علمی (Plagiarism Report) به صورت رایگان ارائه می شود.
 • حد الامکان از رفرنس های بروز و معتبر همان ژورنال که قرار است مقاله در آن چاپ شود استفاده می شود.
 • در زمان نگارش، ویرایش یا ترجمه تمامی مقالات از اصطلاحات علمی و تخصصی استاندارد استفاده می شود.
 • تمامی سفارشات در بالاترین کیفیت و در موعد مقرر تحویل می گردند.
 • نام و مشخصات جلات قبل از سابمیت مقاله به منظور اخذ پذیرش و چاپ جهت بررسی، اعتبارسنجی و تاییدیه دانشگاه در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد.
 • برای چندین سفارش به صورت همزمان تخفیفات بسیار ویژه لحاظ خواهد شد.
 تضمین خدمات:

کلیه خدمات مؤسسه‌ی علمی پژوهشی سفیر توسط این دپارتمان دارای گارانتی بوده و ویرایش مقاله تا کسب نتیجه یا ارسال به مجلات جایگزین در صورت لزوم به صورت رایگان انجام می گردد.

نکته بسیار مهم:  لطفا در وارد کردن صحیح آدرس ایمیل خود بسیار دقت نمایید. به محض ارسال سفارش، یک ایمیل تائید به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که نشانه دریافت سفارش شما توسط موسسه است. در صورتی که این ایمیل را دریافت نکردید، به احتمال بسیار زیاد، آدرس ایمیل خود را به اشتباه وارد نموده اید.

  ارسال سفارشات

  نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

  آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

  خدمت مورد نظر
  خدمات مقالهخدمات پایان نامهخدمات کتابخدمات ترجمهسایر خدمات
  آپلود فایل

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  این فیلد را پر کنید
  این فیلد را پر کنید
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست