پذیرش فوری و تضمینی مقاله JCR و ISI

چرا یک پژوهشگر به مشاوره در زمینه پذیرش فوری و تضمینی مقاله JCR و ISI نیاز دارد؟ این سوالی است که در اغلب دوره‌های آموزشی موسسه اوج دانش مطرح می‌شود. دلیل این موضوع بسیار مفصل است. بر خلاف تصور برخی از پژوهشگران، چاپ مقاله در یک مجله مناسب، معتبر و مرتبط با رشته تحصیلی پژوهشگر، کاری بسیار تخصصی است. یک پژوهشگر باید بتواند وبسایت یک مجله را از لحاظ فنی ارزیابی کند تا از جعلی نبودن آن اطمینان حاصل کند. همچنین باید توانایی این را داشته باشد که با استفاده از ابزارهای موجود، بتواند یک مجله مناسب، با کیفیت بالا و دارای کمترین زمان پاسخ‌گویی را انتخاب کند. پس از انجام این کار نیز باید مجله مورد نظر را با لیست‌های بسیاری که در داخل کشور وجود دارد انطباق دهد.

مراحل پذیرش فوری و تضمینی مقاله JCR و ISI

پس از انتخاب مجله، طی کردن فرایند ساب میت مقاله، رفع اصلاحات مورد نیاز و در نهایت گرفتن پذیرش آن نیز بسیار مهم است. بنابراین استفاده از خدمات تخصصی در این زمینه و کمک گرفتن از تجربه یک تیم مورد اعتماد یک نیاز ضروری برای پژوهشگران در جهت پذیرش فوری و تضمینی مقاله  است.

خدمات موسسه سفیر در زمینه پذیرش فوری و تضمینی مقاله JCR و ISI

موسسه افتخار دارد که با ارائه خدمات با کیفیت در کمترین زمان در زمینه پذیرش تضمینی مقاله JCR و ISI با شما همکاری نماید. برخی از خدماتی که در زمینه پذیرش مقاله در موسسه قابل ارائه است عبارتند از:

– انجام تمامی مراحل مربوط به پذیرش فوری مقاله JCR و ISI

– معرفی مجلات معتبر ISI و JCR به دانشجویان و پژوهشگران

– ارزیابی کیفی مجله از جوانب مختلف برای تایید اعتبار آن

– ترجمه مقاله مورد نظر برای چاپ در مجلات

– انجام تمامی اصلاحات مورد نیاز برای چاپ مقاله

– پذیرش و چاپ مقاله ISI و ISC در زمان بین یک هفته تا یک ماه
نحوه همکاری در زمینه پذیرش و چاپ مقاله ISI و ISC

پژوهشگران گرامی می‌توانند با ثبت سفارش یا تماس با موسسه از خدمات ما در زمینه پذیرش و چاپ مقاله ISI و ISC استفاده نمایند. تمامی درخواست‌های مربوط با پذیرش مقاله به صورت کامل توسط موسسه قابل انجام است. همچنین فرایند انجام کار بسیار شفاف بوده و پژوهشگران می‌توانند به صورت کامل در جریان مقاله خود قرار گیرند.

برای دسترسی به صفحه تجزیه و تحلیل آماری از این لینک استفاده نمایید.

برای دسترسی به چاپ و انتشار کتاب به این لینک مراجعه نمایید.

موسسه علمی پژوهشی سفیر www.safir-paper.com 09356170226
فرایند پذیرش و چاپ مقاله ISI و ISC

پذیرش فوری و تضمینی مقاله JCR و ISI در کوتاه ترین زمان

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید. تضمین دریافت 2 نمره پایان نامه با پذیرش فوری مقاله ISI در ژورنال های معتبر مورد تایید وزارت علوم.
جهت سفارش چاپ مقالات خود می توانید به منوی سفارش مقاله مراجعه نموده و با وارد کردن اطلاعات مربوط به مقاله درخواستی خود ثبت سفارش نمایید. ضمنا جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات قابل ارائه توسط موسسه توانید به صفحات مقاله و چاپ تضمینی مقاله مراجعه نمایید.

 تضمین خدمات:

کلیه خدمات مؤسسه‌ی علمی پژوهشی سفیر توسط این دپارتمان دارای گارانتی بوده و ویرایش مقاله تا کسب نتیجه یا ارسال به مجلات جایگزین در صورت لزوم به صورت رایگان انجام می گردد.

نکته بسیار مهم:  لطفا در وارد کردن صحیح آدرس ایمیل خود بسیار دقت نمایید. به محض ارسال سفارش، یک ایمیل تائید به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که نشانه دریافت سفارش شما توسط موسسه است. در صورتی که این ایمیل را دریافت نکردید، به احتمال بسیار زیاد، آدرس ایمیل خود را به اشتباه وارد نموده اید.

تماس با ما
موسسه علمی پژوهشی سفیر

www.safir-paper.com

09356170226

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست