نگارش پیشرفته مقاله 

تالیف تخصصی مقاله آی اس آی

نگارش پیشرفته مقاله آی اس آی

 

1. خدمات تالیف پیشرفته مقاله(Essay Writing) چیست؟

از آنجا که نگارش پیشرفته یک مقاله کار ساده ای برای بسیاری از دانشجویان نیست. برای این کار تلاش بسیاری لازم است. تمام دانشجویان آمادگی لازم برای استفاده از تجربیات خود برای انجام این کار را ندارند. لذا نمی توان مطمئن بود که در نهایت مقاله مورد نظر به نحو مناسب توسط دانشجو تهیه و ارائه می شود. در این شرایط دانشجویان برای نگارش مقاله های خود قطعا نیاز به دریافت خدمات حرفه ای دارند.

تحقیقی که محقق انجام می دهد از اهمیت زیادی برخوردار است و ممکن است افراد زیادی آن را مطالعه کنند. روی این اصل مقاله ای که از کار محقق منتشر می شود باید به شکل قابل قبول و منطقی تنظیم و همه استانداردهای لازم در آن رعایت شود. به عبارت دیگر یه مقاله علمی ره آورد تجربه و تمرین در سازماندهی فکری است. یعنی نویسنده مقاله می آموزد تا نتایج پژوهش های خود را به شکل منظم  طبقه بندی کند و به ساده ترین روش بیان نماید.

ما با توجه به زمینه کاری اصلی خود که همان نگارش مقاله در سطح پیشرفته می باشد. برای آن دسته از مشتریانی که به مقاله برای چاپ در مجلات داخلی و خارجی نیاز دارند این امکان را فراهم نمودیم که بتوانند نگارش و چاپ مقالات را بدون مراجعه به موسسه دیگری با بالاترین کیفیت به انجام برسانند.

این امکان برای دیگر مشتریان وجود دارد که نگارش مقاله شان را به متخصصین ما بسپارند. جدا از نوع مقالات و تعریف آن بایستی بدانید که کلیه مقالات جهت نگارش به اساتید دانشگاه سپرده میگردد. به هیچ عنوان این مهم به افراد کم سابقه سپرده نخواهد شد. این بدین دلیل است که مقاله بایستی برای چاپ در انظار عمومی و بین اللملی تهیه گردد. بنابراین نمیتوان به استفاده از تجارب کم محتوای ناب خلق نمود.

 2. خدمات تالیف حرفه ای آی اس آی (Essay Writing) برای چه افرادی مناسب است؟

در طی تحصیلات تکمیلی، دانشجویان ملزم به نگارش مقاله در رشته تخصصی خود هستند. با این حال اغلب دانشجویان، با توجه به سبک زندگی مدرن و مشغله های روز افزونشان، جهت نگارش مقاله تخصصی به زبان انگلیسی که اغلب کاری بسیار زمان بر و تخصصی است با مشکل مواجه هستند. به همین خاطر متاسفانه تعداد زیادی از پروژه های تحقیقاتی و پایان نامه های دانشجویی علیرغم کیفیت بالای آنها به دلیل عدم آشنایی نویسنده با فن نگارش حرفه ای مقالات و ضعف های نگارشی، در ژورنال های معتبر ISI  و یا  ISC به چاپ نمی رسند.

همچنین بسیاری از افراد به دلایل مختلف، از جمله چاپ مقاله برای قبولی بدون آزمون در دکتری، اقدام به نوشتن مقاله آی اس آی می کنند. این نگاه شاید برای مجلات داخل جواب بدهد. اما برای مجلات خارج بویژه آی اس آی، به هیچ عنوان درست نیست. برای چاپ مقاله در مجلات داخل، کافی است که با یکی از اساتید صاحب نفوذ اقدام به نوشتن مقاله نمایید. زیرا مجلات داخل بیشتر به اعتبار استاد بها می دهند تا به اصل مقاله یا کاربردی بودن مقاله.  اما برای مجلات آی اس آی حتما باید یه چیز درست و حسابی آماده کرده باشید.  بعضی از دوستان نگران زبان انگلیسی هستند، درست است که مسلط بودن به زبان انگلیسی خیلی کمک می کند. اما می توان همان فرمت ارایه اطلاعات را در فارسی رعایت کرد و بعد مقاله را هم ترجمه و هم ویرایش زبانی کرد .

بنابراین نگارش مقاله را می‌توان از تخصصی‌ترین امور دانست. چرا که میزان دانش نگارنده آن باید بسیار زیاد باشد. از یک سو نگارش مقاله نیازمند داشتن دانش کافی در زمینه مورد نظر است. و از سوی دیگر فرد باید به مرز دانش برسد تا بتواند دانشی نو ارائه دهد. همکاران ما در دپارتمان نگارش مقاله با همکاری پژوهشگران برتر رشته‌های مختلف آماده ارائه خدمات نگارش مقاله به شما هستند.

3. در خصوص خدمات نگارش پیشرفته مقاله isi و jcr به چه نکاتی باید توجه داشت؟

به منظور نگارش یک مقاله آی اس آی  و درج آن در مجلات معتبر داخلی یا ISI رعایت برخی نکات الزامی است. پژوهش علمی را با روش صحیح پژوهش می شناسند و بخاطر داشته باشید همیشه روش پژوهش از موضوع پژوهش مهمتر است. بهترین موضوع اگر با روش صحیح مورد پژوهش قرار نگیرد و با روش صحیح نگارش نشود فاقد هرگونه اعتبار و ارزش علمی است. در نوشتن مقاله ابتدا ایده کلی را مطرح کنید و سپس وارد جزییات شوید. حتی هنگام نوشتن جزییات تلاش کنید به صورت بالا به پایین بنویسید.

4. اصول تالیف پیشرفته مقاله آی اس آی

  • از نوشتن پاراگراف‌های یک جمله‌ای به پرهیزید. جملات نوشته شده در هر پاراگراف ترتیب و ترکیب منطقی داشته و مرتبط با موضوع اصلی باش. همچنین ارتباط معناداری با پاراگراف‌های قبل و بعد خود داشته باشد.
  • خود را در جایگاه خواننده مقاله بگذارید و مقاله را برای خواننده بنویسید نه برای خودتان! تلاش کنید مختصر و مفید بنویسید و برای درست، دقیق، کامل و مختصر نوشتن وقت بگذارید.
  • با نوشتن جملاتی خواننده را در مراحل مختلف داستان همراهی کنید تا بداند در کجای داستان قرار دارد و سردرگم نشود.. با شکستن جملات طولانی، آنان را در قالب جملات کوتاه بازنویسی کنید.
  • پشت سرهم متن بنویسید و سعی کنید از شکل‌ها، نمودارها و جداول برای توضیح استفاده کنید. توجه کنید که تعداد زیاد شکل و نمودار نیز می‌تواند موجب سردرگمی خواننده شود. پس از شکل‌هایی که حاوی نکات مهم هستند، در نوشتن داستان خود استفاده کنید.
  • در قسمت بیان نتایج، با دقت فرض‌های استفاده شده را توضیح دهید. توجه کنید تا مطالب و اطلاعات کافی برای انجام مجدد آزمایشات واقعی و یا شبیه سازی‌های کامپیوتری در اختیار خواننده قرار گرفته باشد.
  • نوشتن به زبانی ساده و قابل فهم کمک می‌کند که مقالات شما در مجلات معتبر چاپ شود.
  • پس از نوشتن مقاله، حتما وقتی را برای مرور و اصلاح مقاله در نظر بگیرید. مقاله را در اختیار اساتید، دوستان و یا افرادی که تجربه خوبی در نوشتن مقاله دارند، قرار دهید و از دیدگاه آنان مطلع شوید.

نحوه ثبت سفارش نگارش پیشرفته مقاله

فهرست