تماس با ما

در موسسه علمی پژوهشی سفیر،‌ “تماس با ما” به صورت شبانه روزی می باشد.  ما همواره آماده پاسخگویی به نیازها و ارائه خدمات مختلف هستیم. خدماتی همچون تهیه و تالیف و نگارش مقاله، استخراج مقاله از پایان نامه. و یا رساله و همچنین ترجمه نیتیو و تخصصی مقاله، و در پایان پذیرش و چاپ مقاله شما هستیم.

در موسسه علمی پژوهشی سفیر شما می توانید از طریق تلفن مستقیم با کارشناسان ما صحبت نمایید. همچنین می توانید از طریق واتساپ یا تلگرام با مشاورین آنلاین ما گفتگو کنید. در موسسه سفیر بهترین و سریع ترین راههای ارتباطی را برای شما انتخاب نماییم.

وجه تمایز موسسه علمی پژوهشی سفیر با دیگر موسسات از نظر کانال های ارتباطی و تماس با ما

در موسسه پژوهشی سفیر مفتخر هستیم به صورت شبانه روزی به مولفین و محققین فرهیخته خدمات مشاوره ای دهیم. یکی از افتخارات ما این است که مشتریان در اولین تماس موفق به گفتگو با کارشناسان ما شده اند. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد. با موسسات مختلف تماس گرفته باشید و بنا به دلایل مختلف موفق به برقراری ارتباط نشده باشید. برای مثال یا خط ثابت قطع بوده و یا اینکه جوابگوی تعداد مراجعات نمی باشد. یا اینکه در شبکه های اجتماعی پاسخگوی شما نیستند. موسسه سفیر افتخار دارد در تمامی کانال های ارتباطی پاسخگوی شما باشد. در شبکه های اجتماعی اینستاگرام، واتساپ، تلگرام و دیگر شبکه های اجتماعی موسسه سفیر فعال می باشد.

شماره تماس پشتیبانی آنلاین :

09356170226

شماره تماس جهت گفتگو در واتساپ یا تلگرام

09356170226

ایمیل واحد ترجمه و ثبت سفارش

info@safir-paper.com

 تضمین خدمات:

کلیه خدمات مؤسسه‌ی علمی پژوهشی سفیر توسط این دپارتمان دارای گارانتی می باشد. و ویرایش مقاله تا کسب نتیجه یا ارسال به مجلات جایگزین در صورت لزوم به صورت رایگان انجام می گردد.

توجه: تماس با ما در موسسه سفیر به راحت ترین شکل انجام می پذیرد.

نکته بسیار مهم:  لطفا در وارد کردن صحیح آدرس ایمیل خود بسیار دقت نمایید. به محض ارسال سفارش، یک ایمیل تائید به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که نشانه دریافت سفارش شما توسط موسسه است. در صورتی که این ایمیل را دریافت نکردید. به احتمال بسیار زیاد، آدرس ایمیل خود را به اشتباه وارد نموده اید.

  تماس با موسسه علمی پژوهشی سفیر

  نام شما (الزامی)

  آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

  موضوع

  پیام شما

  فهرست