استخراج مقاله از پایان نامه (آموزش کامل و جامع)

استخراج مقاله از پایان نامه برای کسانی مفید است که رساله دکتری و یا کارشناسی ارشد خود را نوشته اند. و یا از پایان نامه خود دفاع کرده اند.  بنابراین این افراد می توانند با تکیه بر تخصص و حرفه کارشناسان موسسه علمی پژوهشی سفیر از پایان نامه خود یک یا چند مقاله مناسب با نشریات جی سی آر و نشریات آی اس آی استخراج کرده و به چاپ برسانند. در هنگام تهیه مقاله آی اس آی از پایان نامه باید به این نکته توجه داشته باشید که مقاله شما از نظر کیفیت در بالاترین سطح خود باشد. چون معمولا شما قصد سابمیت مقاله را در مجلات جی سی آر و یا مجلات آی اس آی به منظور دریافت پذیرش تضمینی مقاله دارید. موسسه سفیر خدمات تبدیل پایان نامه به مقاله را به صورت تضمینی انجام می دهد.

لذا مقاله باید متناسب با تمام معیارها و اصول ژورنال های جی سی آر و ژورنال های آی اس آی باشد تا موفق به دریافت اکسپت مقاله شوید. قبل از سابمیت مقاله تهیه شده از رساله می توانید از خدمات حروف چینی مقاله و صفحه آرایی مقاله و همچنین ترجمه تخصصی مقاله موسسه علمی سفیر نیز بهرمند شوید.

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه

دانستن تفاوت مقاله و پایان نامه چیست؟

قبل اینکه اقدام به استخراج مقاله نمایید بهتر است به تفاوت های بین مقاله و پایان نامه اشاره کنیم. اینگونه بهتر می توانید یک پایان نامه را به مقاله تبدیل نمایید. البته استخراج به نوبه خود کار آسانی نیست. اگر استانداردها را رعایت نکنید زمان شما هدر خواهد رفت. اکنون به تفاوت های آنها اشاره خواهیم کرد.

پایان نامه:

 • جامعه هدف آن دانشگاه می باشد
 • توسط اساتید دانشگاه ها داوری می شوند
 • دارای چندین فصل می باشد
 • هیچ محدودیتی در مورد تعداد صفحات رساله وجود ندارد
 • کلیه بخش ها به طور مفصل توضیح داده شده است
 • تمامی جداول و داده ها به صورت کامل آورده می شود
 • پرسشنامه ها و ابزار های تحقیق توضیح داده می شود

و اما

مقاله

 • جامعه هدف آن مجلات و نشریات می باشد
 • توسط داوران بین الملی و ناشناس داوری می شوند
 • دارای چندین بخش می باشد
 • در مورد تعداد صفحات محدودیت وجود دارد
 • کلیه بخش ها به طور مختصر توضیح داده می شود
 • نیازی به جداول و داده های خام نیست
 • پرسشنامه ها و ابزار های تحقیق به طور مختصر آورده می شود

مزایا تهیه مقاله از پایان نامه چیست؟

تهیه مقاله از پایان نامه چه فوائدی دارد؟ بسیاری از دانشگاه ها بخشی از نمره پایان نامه را به پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI و حتی مقالات علمی و پژوهشی داخلی و یا  کنفرانس اختصاص داده اند. و همچنین جهت ادامه تحصیل در مقطع دکتری، اپلای (Apply) دانشگاه های خارج از کشور اولین سوالی که در مصاحبه یا بررسی پرونده ها مطرح می شود. این است که از متقاضی از پایان نامه خود مقاله ای استخراج کرده است یا خیر. بنابراین خدمات استخراج تضمینی مقاله از پایان نامه ارشد برای افرادی که پایان نامه خود را به اتمام رسانده و علاقه مند به نگارش مقاله از پایان نامه خود و چاپ آن در مجلات معتبر یا ارائه در کنفرانس های ملی و بین المللی می باشند، ارائه می شود.

تهیه مقاله از پایان نامه از جمله نوشتن مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.  برای افرادی که علاقه مند به نوشتن مقاله از پایان نامه هستند مفید می باشد. این افراد تمایل به چاپ مقاله استخراج شده در مجلات یا ارائه در کنفرانس های بین المللی را دارند. در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد می توان از پایان نامه حداقل دو مقاله استخراج نمود. و در مقاطع تحصیلی دکتری عموما می توان مقالات بیشتری از پایان نامه استخراج نمود. البته همه چیز بستگی به کیفیت رساله و متغییرهای بررسی شده در رساله دارد.

تالیف و تهیه مقاله از رساله یکی از اصلی ترین تجربه پژوهشی هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی به شمار می رود. چرا که با صرف وقت و دقت به دنبال حل مسئله پژوهشی بوده است. در نهایت طی یک جلسه ای از انجام آن در محضر اساتید داور و راهنما یا مشاور دفاع می کنیم. فرآیند استخراج اگر به شکل مناسبی باشد انگیزه انتشار نتایج پایان نامه را در قالب یک مقاله زنده خواهد کرد.

چرا که مطلع کردن جامعه از نتایج یک پایان نامه از طریق انتشار مقاله استخراج شده امکان پذیر خواهد بود. علاوه براین چاپ مقاله برگرفته از پایان نامه امکان استفاده دیگران از نتایج پژوهشی را تحقق خواهد داد. در نهایت این کار رزومه شما را برای ورود به به شغل مورد نظر تقویت خواهد کرد.

در نوشتن مقاله از روی پایان نامه به چه نکاتی باید توجه داشت؟

هنگام نوشتن مقاله از روی پایان نامه حتما باید به موارد زیر توجه نمود:

 1. جمع آوری مطالب کلی پایان نامه در 10 الی 15 صفحه با ساختار: عنوان، چکیده، کلیدواژه ها، مقدمه، مرور پیشینه تحقیق و بررسی مبانی نظری، روش تحقیق، سئوالات و فرضیات و مدل مفهومی، تحلیل داده ها و نتیجه گیری، فهرست منابع مورد استفاده
 2. توجه به موضوعات و تحقیقات بروز که شانس پذیرفته شدن مقاله را بسیار بالا می‌برد.
 3. مشاهده چند نمونه مقاله پژوهشی و مطالعه آن ها قبل از نگارش مقاله از طریق دانلود مقالات ISI . که در این مورد می‌توانید از خدمات موسسه علمی پژوهشی سفیر ئپبهره مند گردید.
 4. اکتفا نکردن به نقل قول از مقاله های دیگر و سایر تحقیقات و داشتن حرفی نو در موضوع و شیوه انجام مقاله.
 5. شناسایی مجله مورد نظر جهت چاپ و گرفتن شیوه نامه آن مجله جهت رعایت استانداردهای نگارش مقاله و انتخاب نویسنده مسئول.
 6. از آنجا که پروسه چاپ مقاله ISI طولانی است و ممکن است فرآیند داوری آن یک سال طول بکشد. لذا بهتر است دانشجو به محض شکل گرفتن پایان نامه و قبل از دفاع به فکر استخراج مقاله از پایان نامه باشد.

در این راستا سعی خواهیم کرد از تجربیات پژوهشگران متخصص استفاده کنیم. راهکارهایی را به شما دانشجویان و پژوهشگران عزیز جهت اقدام به تالیف مقاله از پایان نامه ارشد یا استخراج مقاله از پایان نامه دکتری، چاپ مقاله از پایان نامه، پذیرش مقاله از پایان نامه پیشنهاد کنیم تا بتوانیم در انتشار یافته های علمی شما سهمی اندک داشته باشیم.

هزینه و قیمت استخراج مقاله به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه تبدیل پایان نامه به مقاله در موسسه علمی پژوهشی سفیر به تعداد و زبان مقاله استخراجی بستگی دارد. به طوری که هر چه تعداد مقاله های استخراجی بیشتر باشد قیمت استخراج مقاله کمتر می شود.

لیست  قیمت تبدیل پایان نامه به مقاله بر اساس تعداد مقاله استخراجی

تعداد مقاله استخراجی از پایان نامه                                                 زمان استخراج                                     هزینه استخراج

یک مقاله                                                                               1 الی 2 روز                                             350000   تومان

دو مقاله                                                                                1 الی 4 روز                                             600000 تومان

سه مقاله                                                                                ا الی 6 روز                                              900000 تومان

چهار مقاله                                                                             1 الی 8 روز                                            1100000 تومان

 تخفیف ویژه: اگر شما استخراج دو مقاله (دو مقاله به بالا)  از یک پایان نامه را سفارش دهید 10 درصد تخفیف به شما تعلق می گیرد. و همچنین در صورت سفارش ترجمه مقاله استخراج شده می توانید 10 درصد تخفیف از موسسه علمی پژوهشی سفیر دریافت کنید.

 نگارش مقاله از پایان نامه در 7 قدم 

استخراج مقاله از رساله در ظاهر امری بسیار ساده می باشد اما توصیه می شود که تهیه مقاله از رساله را به متخصصین ما بسپارید. استخراج و نوشتن مقاله از پایان نامه در هفت مرحله انجام می شود.

خدمات مرتبط با تبدیل پایان نامه به مقاله:

 • انتخاب موضوع مقاله در تمامی رشته ها و موضوعات و به دو زبان انگلیسی و فارسی
 • مشاوره در پایان نامه نویسی
 • ترجمه پایان نامه دکتری به انگلیسی
 • مشاوره تخصصی در زمینه نگارش، تالیف و تهیه مقاله  ISI
 • ترجمه تخصصی مقاله  ISI
 • ویرایش نیتیو مقاله  آی اس آی
 • استخراج مقاله ISI از پایان نامه
 • بازنویسی محتوایی مقاله  ISI
 • ویرایش ادبی، محتویی و دستوری مقاله  آی اس آی
 • ثبت مقاله آی اس آی
 • به روز رسانی رفرنس های مقاله  آی اس آی
 • حروف چینی و ساختار بندی مقاله آی اس آی

وجه تمایز مؤسسه‌ی علمی پژوهشی سفیر با سایر موسسات

 • نگارش، تالیف و تهیه مقالات توسط کارشناسان و متخصصین همان رشته انجام می شود.
 • ترجمه و ویراستاری و بازنویسی مقالات تمامی رشته ها توسط کارشناسان متخصص و Native انجام می شود.
 • برای تمامی خدمات موسسه گزارش عدم سرقت علمی (Plagiarism Report) به صورت رایگان ارائه می شود.
 • حد الامکان از رفرنس های بروز و معتبر همان ژورنال که قرار است مقاله در آن چاپ شود استفاده می شود.
 • در زمان نگارش، ویرایش یا ترجمه تمامی مقالات از اصطلاحات علمی و تخصصی استاندارد استفاده می شود.
 • تمامی سفارشات در بالاترین کیفیت و در موعد مقرر تحویل می گردند.
 • نام و مشخصات مجلات قبل از پذیرش و چاپ جهت بررسی، اعتبارسنجی و تاییدیه دانشگاه در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد.
 • برای چندین سفارش به صورت همزمان تخفیفات بسیار ویژه لحاظ خواهد شد.

 تضمین خدمات:

کلیه خدمات مؤسسه‌ی علمی پژوهشی سفیر توسط این دپارتمان دارای گارانتی بوده است . ویرایش مقاله تا کسب نتیجه یا ارسال به مجلات جایگزین در صورت لزوم به صورت رایگان انجام می گردد.

نکته بسیار مهم:  لطفا در وارد کردن صحیح آدرس ایمیل خود بسیار دقت نمایید. به محض ارسال سفارش، یک ایمیل تائید به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که نشانه دریافت سفارش شما توسط موسسه است. در صورتی که این ایمیل را دریافت نکردید، به احتمال بسیار زیاد، آدرس ایمیل خود را به اشتباه وارد نموده اید.

توجه بسیار مهم:

گاهی اوقات شما برای دریافت دو نمره مقاله پایان نامه کار نوشتن مقاله از روی پایان نامه را به موسسات و یا افراد غیر حرفه ای می سپارید. ممکن است آنها مقاله ای برای شما تهیه نمایند و شما نیز 2 نمره پایان نامه را دریافت نمایید. اما بعد از گذشت مدتی مشکلات بسیاری برای شما پیش خواهد آمد. برای مثال ممکن است شما برای ارتقاء رزومه خود و یا شرکت در همایش و یا کنفرانس داخلی نیاز به مقاله دیگری داشته باشید. خب حالا باید یا مقاله ای از ابتدا تالیف کنید یا باید تالیف مقاله را به فرد دیگری بسپارید که این گزینه هم برای شما بسیار وقت گیر و پر هزینه می باشد.

حالا فقط یک راه برای شما باقی می ماند و آن هم این است که مقاله دوم را از پایان نامه خود استخراج کنید. حالا اگر مقاله اول به صورت جامع تهیه شده باشد یعنی تمام متغییر ها و فرضیه ها و سوالات پایان نامه شما در مقاله اول ذکر شده باشد دیگر نمی توانید مقاله دوم را بدون همپوشانی با درصد بسیار کم تهیه نمایید. به عبارت دیگر شباهت مقاله اول و دوم با هم بسیار زیاد خواهد بود.

توصیه موسسه سفیر به شما

بنابراین توصیه ما به شما این است که نوشتن مقاله از روی پایان نامه را به افراد متخصص این حوزه دهید. حتی اگر فردی که مقاله شما را تهیه می کند هم رشته شما باشد به تنهایی کفایت نمی کند. تخصص و تجربه در فرایند تهیه مقاله از پایان نامه دکتری، تهیه مقاله از پایان نامه کارشناسی و تهیه مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد در وهله اول بسیار پر اهمیت می باشد. بنابراین توصیه می شود اگر مقاله تخصصی از رساله دکتری و یا کارشناسی و یا کارشناسی ارشد خود نیاز دارید حتماً آن را توسط افراد خبره که داری تخصص و تجربه هستند تهیه نمایید.

لطفاً به یاد داشته باشید کارشناسان خبره ما که عمدتاً اساتید دانشگاه های برتر کشور می باشند. آنها آماده هستند مقاله شما را به صورت حرفه ای و تضمینی از پایان نامه دکتری و یا پایان نامه کارشناسی ارشد استخراج نمایند. (تماس با ما)

 رشته های مرتبط:

موسسه سفیر توانایی تبدیل پایان نامه به مقاله را در تمامی رشته ها دارد:

رشته هایی همچون: علوم تربیتی گرایش برنامه ریزی آموزشی، علوم تربیتی گرایش مدیریت آموزشی، فلسفه و الهیات، علوم حدیث،  علوم سیاسی، مهندسی عمران شاخه هیدرولیک، عمران گرایش ژئوتکنیک، مهندسی برق گرایش مخابرات، مهندسی برق پزشکی، برق الکترونیک، مهندسی صنایع، مهندسی مکانیک و هوا و فضا، مهندسی صنایع، مهندسی صنایع گرایش ایمنی صنعتی، مهندسی کشاورزی، مهندسی نفت، مهندسی سازه‌های دریایی، مهندسی معماری، مهندسی شهرسازی، مهندسی پزشکی، مهندسی شیمی،  مهندسی مواد و متالوژی.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست